Stáhněte si ebook zdarma

S dětmi na noc do lesa

Máte rádi dobrodružství, které nekončí večerkou?

Chystáte se s dětmi přespat v přírodě, ať už ve stanu, pod přístřeškem či pod širákem? Přijďte si k nám pro inspiraci, podporu i pár rad...

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o ebooku říkají čtenáři?

Tento e-book naprosto předčil má očekávání! Najdete v něm velmi konkrétní tipy a ohromný kopec inspirace a povzbuzení, pokud si začínáte pohrávat s myšlenkou, že byste sobě i svým dětem dopřáli větší dobrodružství v přírodě než odpolední procházku 🙂 Hanka vás svým e-bookem nadchne natolik, že se budete chtít dozvědět ještě mnohem víc! Vypadá to, že si své sny začnu plnit teď, když mám tři malé děti (a to jsem si myslela, že na podobná dobrodružství budu muset čekat, až budou velké...). Hurá ven!
Michaela Staňkováwww.shantispirit.cz
Mila Hanicko, tak jsem docetla a vidim, ze jsme stejna krevni skupina. PARADA!!! Spoustu veci uz jsem mela podobne ozkousenych, ale nektere napady me uplne dostaly (napr. tampon na zapalovani ohne). Cely ebook je krasne graficky vyreseny, bezva se cte bez zbytecneho okecavani a je opravdu naslapnuty informacemi pro kazdeho, kdo se vyda do prirody s detmi. Absolutni doporuceni a tesim se na ten trekovy!!!
Václava Kronebergwww.permazahrada-korenac.cz
S detmi na noc v lese" je opravdu skvely ebook, moc doporucuju vsem, i tem, kdo uz maji zkusenosti s balenim a cundrovanim. Nasla jsem v nem spoustu inspirace, motivace a velkou praktickou oporu co se tyce baleni, ktere me vzdy lehce stresuje. Hanciny seznamy budu urcite pouzivat.
Irena Dopitováwww.irenadopitova.com